Chcete rozjet vlastní projekt? Přihlaste se do startup akcelerátoru StarCube!

Ostatní |

Máte projekt, který chcete rozjet? Nebo se chcete stát součástí týmu, který již na nějakém projektu pracuje? Vyzkoušejte StarCube.
První český startup akcelerátor StarCube se otevírá již počtvrté všem, kteří chtějí realizovat svůj projekt nebo se zapojit do nově vznikajícího týmu. Registrace do letošního ročníku je otevřena do 10. srpna 2012.

Samotný projekt odstartuje v polovině září Bootcampem, po němž na účastníky čekají pravidelné workshopy, školení i konzultace s řadou úspěšných podnikatelů, jež zakončí 5. prosince 2012 StarCube show. Po celou dobu programu bude navíc všem týmům k dispozici StarCube space.

Jednou z výhod akcelerátoru je i bezplatná realizace pro všechny účastníky, neboť náklady hradí pořádající Jihomoravské inovační centrum a partneři projektu.

V podzimní edici StarCube nabídneme více mezinárodních mentorů, našim cílem je také postupně získat větší počet vyloženě technologických firem, proto intenzivně spolupracujeme s jihomoravskými vědeckými centry, jako jsou CEITEC při Masarykově univerzitě a VUT nebo ICRC při Fakultní nemocnici u svaté Anny,“ uvedl Michal Hrabí, manažer startup programu Jihomoravského inovačního centra.

Pro registrace navštivte webové stránky StarCube – k zařazení do prvního kola musíte pouze vyplnit jednoduchý formulář. Oznámení o postupu do druhého kola obdržíte do 14. srpna 2012. V druhém kole již musíte předložit životopis a executive summary projektu.

A pokud s účastí váháte kvůli zaměření projektu, tak nemáte proč. StarCube akcelerátor je totiž otevřen všem oborům – od informačních technologií, přes elektrotechniku a strojírenství až po medicínu či chemii. Navíc není účast ve StarCube věkově omezena. Zúčastnit se tak mohou –náctiletí středoškoláci i lidé v důchodu.

 

Zdroj: TZ Jihomoravské inovační centrumKomentáře