Vzdělávací projekt Talnet pro nadanou mládež

Akce, služby, aktivity |

Zajímáte se o přírodní a technické vědy? Jste ve věku 13 až 19 let? Využijte bezplatného online vzdělávacího projektu Talnet pro nadanou mládež a rozšiřte si obzory.
Talnet je projekt pro zvídavou a nadanou mládež se zájmem o přírodní a technické vědy. Nabízí vzdělávací, badatelské a komunikační aktivity z různých oborů fyziky, matematiky, chemie, biologie, geografie a technických disciplin, čímž přispívá k zahájení úspěšné studijní a profesní kariéry.

Mezi hlavní aktivity Talnetu patří online kurzy, práce na vlastních projektech, exkurze na odborná pracoviště s online přípravou, společná soustředění, mezinárodní aktivity a strukturované hry pro jednotlivce i týmy.

Projekt Talnet probíhá pod hlavičkou Národního institutu dětí a mládeže MŠMT a je realizován Laboratoří distančního vzdělání Katedry didaktiky fyziky Matematicko-fyzikální fakult Univerzity Karlovy.

Detailní informace naleznete na webových stránkách projektu. Přihlášky pro zimní termín kurzů můžete podávat do 24. září 2012, ale v určitých případech udělají organizátoři před zahájením kurzu i výjimku s pozdějším datem. Pokud se vám nepodaří uspět, druhý blok kurzu začíná v únoru 2013.

 

Zdroj: www.talnet.czKomentáře