Veletrh jazykových škol Otevřené Vzdělání v Brně

Akce, služby, aktivity |

Internetový portál Vzdělání.cz pořádá v sobotu 8. září 2012 první ročník interaktivního veletrhu brněnských jazykových škol. Přijďte získat informace k široké nabídce a možná si i vybrat tu pravou jazykovou školu.
Brně funguje přes 70 jazykových škol, což může způsobovat zájemcům o zlepšení jazykových znalostí značné komplikace při výběru té pravé. Hlavním cílem veletrhu Otevřené Vzdělání je právě pomoci s výběrem vhodné jazykové školy.

V rámci ukázkových hodin tak představí svůj styl výuky brněnské jazykové školy, anglická mateřská školka a jazykový projekt, který se zaměřuje na online studium. Každý si tak může sám na vlastní kůži vyzkoušet vyhovující styl výuky. Návštěvníci se mohou těšit jak na lekce angličtiny, tak i německého, francouzského či španělského jazyka.

Během veletrhu přichystali organizátoři pro návštěvníky několik překvapení. Již nyní se můžete těšit na losování o zajímavé ceny s jazykovou tématikou v závěru celé akce. Vstup na veletrh a celý program je pro návštěvníky zdarma.

Veletrh se budet konat v centru Brna v budově Muzejky (Moravské náměstí 15) od 10 do 14 hodin. Pro detailnější informace o programu navštivte webové stránky akce.

 

Zdroj: TZ Vzdělání.czKomentáře