Navazující a rozšiřující kurzy OSP Scio a TSP MU

Přijímačky a NSZ |

Vzdělávací agentura Kurzy-Fido.cz přichází pro letošní rok s novinkou – navazujícími a rozšiřujícími kurzy OSP Scio a Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity.
Přípravné kurzy na testy OSP Scio a TSP MU se objevují v nabídkách vzdělávacích agentur již několik let. Ve všech případech se ovšem jednalo o „univerzální“ kurzy, které byly zaměřeny na všechny skupiny uchazečů. Na těchto univerzálních kurzech se často setkávají uchazeči s různou úrovní vstupních znalostí a schopností – a zároveň s různými požadavky: od uchazečů, kteří testy viděli poprvé až po ty, kteří mají testy relativně dostatečně procvičené a absolvováním kurzu chtějí získat větší jistotu. Z pohledu lektora prakticky nemožné zvolit optimální obsah a rychlost výkladu.

 

Vzdělávací agentura Kurzy-Fido.cz je mezi uchazeči známa svým inovativním přístupem k přípravným kurzům a na tuto skutečnost reagovala v letošní sezoně vypsáním pokračovacích a navazujících kurzů jak pro testy OSP Scio, tak pro Testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity. Kurzy jsou určeny všem, kteří mají zkušenost s TSP MU a dokážou si poradit s většinou testových úloh, ale chtějí pokračovat v přípravě dále s cílem získat špičkový percentil. Typickým klientem je absolvent „běžného kurzu TSP MU“ či student, který se systematicky na TSP MU připravoval doma.

 

„Chtěli jsme především nabídnout kvalitní, cenově dostupný kurz všem uchazečům, kterým jde o vysoký percentil. Těžštěm kurzu je výklad a společné řešení náročnějších úloh z testů a ukázky nejrůznějších fíglů, které se dají při řešení uplatnit“, uvedl Martin Víta, ředitel vzdělávací agentury Kurzy-Fido.cz.

 

Pokračovací a navazující kurzy TSP MU probíhají v Brně, Bratislavě a Žilině, pokračovací a navazující kurz OSP Scio je možné navštěvovat v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Českých Budějovicích, na Slovensku pak v Bratislavě a Žilině.

 

Více na http://www.kurzy-fido.cz/pripravne-kurzy/osp-scio-pro-pokrocile a http://www.kurzy-fido.cz/pripravne-kurzy/tsp-mu-pro-pokrocileKomentáře