Cermat pořádá pro veřejnost on-line diskuze s odborníky

Aktuality |

Cermat připravil v rámci informační podpory státních maturit diskuzní fórum s možností kladení dotazů souvisejících s jednotlivými předměty.
Od dnešního dne budou odborníci z Cermatu reagovat dvakrát týdně na otázky v online diskuzním fóru, které připravil Cermat v rámci informační podpory státních maturit. Dotazy do diskuze, která bude probíhat každé úterý a čtvrtek mezi 16. a 18. hodinou, můžete posílat vždy již den předem od 12 hodin na e-mailovou adresu info@novamaturita.cz.

Vždy můžete pokládat dotazy jen k danému tématu, které Cermat předem určí na svých webových stránkách. Pokud host nezodpoví všechny otázky, můžete se na něj obrátit individuálně přes výše uvedený e-mail. Všechna témata budou archivována, takže si je budete moci prohlédnout i zpětně.

Téma pro 22. květen 2012 je Český jazyk a literatura. Dotazy se pokusí zodpovědět Mgr. Andrea Kapustová, metodička pro tento předmět.

Na facebookovém profilu Udělám maturitu zveřejní Cermat postupně podle tématu diskuse vybrané úlohy z letošních maturitních testů spolu s postupem řešení.

 

Zdroj: Novamaturita.czKomentáře