Soutěž: vyhrajte brigádu v ČEZu

Ostatní |

Skupina ČEZ připravila pro všechny středoškoláky soutěž, ve které si vyzkouší práci v energetice. Nejlepší soutěžící se můžou těšit na skutečnou letní brigádu ve Skupině ČEZ.
Skupina ČEZ na svém facebookovém profilu Práce v ČEZ rozjela soutěž, díky které se studenti stanou virtuálními brigádníky v jaderné i klasické elektrárně, experty v distribuci či obnovitelných zdrojích. V létě pak tři z nich získají skutečnou brigádu v provozu Skupiny ČEZ.

Studenti technických škol si mnohdy vůbec nedovedou představit, jaká práce je spojena s nabídkou pracovní pozice,“ říká Pavel Puff ze strategického náboru a dodává: „Z průzkumů mezi studenty víme, že chtějí dělat zajímavou a smysluplnou práci a že je pro ně důležitý dobrý pracovní kolektiv. Mají velké obavy z toho, že budou v novém zaměstnání hozeni do vody, ze které jim nikdo nepomůže.“

Virtuální Cool brigáda zábavnou a hravou formou ukáže studentům nejdůležitější procesy firmy. Nejprve projdou virtuálním pohovorem a psychotestem, poté je čeká 60 otázek a různých úkolů. Budou muset například čistit solární panely, zajišťovat bezproblémový chod výrobních zařízení, body se jim budou přičítat i za pravidelnou docházku nebo sestavování pracovních týmů.

První tři nejlepší pracanti získají v létě skutečnou brigádu ve Skupině ČEZ, kterou pro ně vyberou personalisté přímo na míru: „Budeme brát v potaz nejen preference výherce, ale i jeho věk, místo bydliště, či vzdělání. Naším cílem je umožnit výhercům poznat reálnou práci v ČEZ a získat si je tak pro budoucnost,“ doplnil Pavel Puff. Čtvrtého až desátého nejlepšího brigádníka čeká individuální exkurze do vybrané elektrárny nebo jiného provozu. Mezi odměnami jsou i věcné ceny, například tablety.

Soutěž byla spuštěna 10. září 2012 a ukončena bude 19. října 2012.

 

Zdroj: kdejinde.czKomentáře