Soutěž o 3 sady 3G internetu od U:fona na čtvrt roku zdarma

Ostatní |

PCWorld ve spolupráci s operátorem U:fon přináší svým čtenářům soutěž o hodnotné ceny. Ve hře jsou předplacené sady mobilního internetu na tři měsíce zdarma, tak neváhejte!
Potřebujete být v dosahu internetu i na cestách? Rádi pobýváte na chatě či chalupě, ale omezuje vás fakt, že tam nemáte připojení? Díky vylepšeným parametrům sítě nyní patří 3G mobilní internet od U:fona k nejlepším na trhu.

Mobilní internet od U:fona znamená, že jej můžete využívat všude tam, kde jej potřebujete. Stále se ale jedná o klasické připojení počítače přes modem. Modem nabývá malých rozměrů a připojuje se přes USB, takže je snadno přenositelný – ať už spolu s počítačem v případě, že používáte notebook, tak tehdy, když si ho nosíte s sebou samostatně a připojujete jej do různých počítačů podle toho, kde se právě nacházíte.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

 

1. – 3. místo: Předplacená sada Internet na kredit na 3 měsíce zdarma

Výherní předplacený balíček 3G mobilní internet od U:fona je vůbec prvním internetovým tarifem na kredit. Jedná se o stejný princip, jako u předplacených karet pro mobilní volání. Při výhře jednoho ze tří balíčků s modemem získá zákazník modem (AnyDATA ADU520L) s počátečním kreditem 300 Kč. Z něho se začne odečítat surfování na internetu až po skončení 3 měsíců účtovacích prázdnin. Právě tato forma účtování je pro cestování či občasné využití mimo místo bydliště (např. na chatě) velmi vhodná, protože zákazník zaplatí opravdu pouze za ty hodiny či dny, kdy připojení využívá. Neplatí tak měsíční paušál na službu, kterou chce využívat nepravidelně. Může tak být zajímavá i pro toho, kdo se chystá na dovolenou v rámci ČR.

Tříměsíční lhůta zdarma začíná běžet od prvního dne aktivace. Po skončení účtovacích prázdnin si uživatel může vybrat sazbu 29 Kč na den nebo zvolit 9,90 Kč na hodinu. Na uživatele není připravená žádná nepříjemnost v podobě uzavírání smlouvy, neplatí žádný paušál. Zákazník platí pouze tolik, kolik skutečně „prosurfuje“. Obvyklá rychlost dosahuje 400-700 kb/s (v ideálních podmínkách až 3,1 MB). Uživatelé navíc získají denní FUP 1 GB, který představuje nejlepší hodnotu na současném trhu. USB modemy se po připojení do počítače automaticky jednoduše nainstalují.

Veškeré detaily je možné najít na: http://www.ufon.cz

 

AnyDATA ADU520L

Stylový modem s otočným USB.

Snadná instalace přímo z interní paměti modemu.

Polohovací diverzní anténa pro lepší příjem.

Nepodporuje hlasové volání ani SMS.

 

U:fon má na rozdíl od konkurence 3G signál i mimo metropole

Operátor U:fon je schopen jako jediný v ČR dodávat kvalitní mobilní internet 3G pro více než 90 % populace. Díky CDMA technologií tak na rozdíl od ostatních mobilních operátorů pokrývá i část s menší hustotou obyvatelstva, než jsou velké aglomerace.

Jelikož se soutěže mohou účastnit i čtenáři ze Slovenska, upozorňujeme je, že operátor U:fon operuje pouze na území České republiky.


Soutěž bude ukončena ke dni 7. 8. 2012, poté bude vyhodnocena a výherci zveřejněni na webu.Komentáře