Nevíte si rady při hledání práce? Zkuste druhý ročník veletrhu JobFair MSV

Akce, služby, aktivity |

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně již podruhé přivítá veletrh pracovncíh příležitostí JobFair MSV.
Ten se letos uskuteční 13. září 2012 v pavilonu A. Veletrh proběhne od 10:00 do 17:00. Loňského ročníku se zúčastnilo 18 společností. Letos se mohou návštěvníci těšit na společnosti jako GCE s.r.o, která je také hlavním partnerem veletrhu, dále Honeywell, ABB, Brammer, Alinvest, agentura Hays, TOS Kuřim nebo AERO Vodochody.

Veletrh je zaměřen pro studenty, absolventy a všechny, kteří hledají nové příležitosti a pracovní nabídky. Na veletrhu bude nejen prostor pro seznámení s firmami, ale také možnost přímého pohovoru s možností odevzdání životopisů. V loňském roce navštívilo veletrh více než pět tisíc návštěvníků a patřil tak k největším kariérním událostem v oblasti strojírenství. Návštěvníci se mohou těšit na informaci o vývoji mezd a benefitů ve Strojírenství, a také tipy personalistů a manažerů na téma Jak nepokazit pohovor!

Společnosti, které mají zájem o účast na veletrhu, mají letos šanci přihlásit se až do konce srpna. Veškeré informace o veletrhu mohou zájemci najít na pořadatelských stránkách www.jobfairmsv.cz nebo na facebookovém profilu.

Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2012
Kdy: 13. 9. 2012, 10.00 – 17.00
Kde: brněnské Výstaviště, BVV
Kontakt: info@jobfairmsv.czKomentáře