Společnost Scio nabízí pomoc poškozeným maturantům z vyšší úrovně matematiky

Aktuality |

Cítíte se poškozeni didaktickým testem z matematiky ve vyšší úrovni? Znevýhodňují vás z tohoto důvodu výsledky státní maturity při přijetí na VŠ? Společnost Scio nabízí řešení.
Pokud i vás poškodil výsledek maturitního testu z matematiky ve vyšší úrovni, můžete se zdarma zúčastnit testu z matematiky, který pořádá společnost Scio. Tento test je uznáván mnoha vysokými školami v přijímacím řízení, takže tím můžete napravit neuspokojivý výsledek, který mohl i přes dodatečnou harmonizaci spoustu studentů znevýhodnit.

Nejvíce si tak mohou pomoci uchazeči o vysokoškolské studium v zahraničí, kde školy požadují co nejlepší výsledek maturit. Samozřejmě si takto mají šanci polepšit i zájemci o studijní stipendium, jež školy vydávají mnohdy právě na základě dosažených výsledku u maturity. K největší části však patří maturanti, kteří kvůli stresu a časovému tlaku nestihli vypočítat i snazší příklady, takže jim ani dodatečná harmonizace nezlepšila známku podle vlastních představ.

Společnost po vyhodnocení testu srovná výsledek účastníka s jeho výsledkem u maturity a vystaví mu doklad s porovnáním. Ten bude moci maturant uplatnit např. v přijímacím řízení, u zaměstnavatelů atd.

Má to však jeden háček – musíte se přihlásit do čtvrtka 24. května 2012 do 18:00 na stránkách společnosti Scio. Test se následně koná již tuto sobotu 26. května 2012 při Národních srovnávacích zkouškách, souběžně s testem Základů společenských věd.

 

Zdroj: Scio.czKomentáře