Oslava konce léta s Ladronkafestem

Akce, služby, aktivity |

Závěr teplých letních dnů se nezadržitelně blíží a s ním také končí období open-air festivalů. Stále však není všem dnům letošního léta konec, protože můžete navštívit Ladronkafest. A zdarma!
Ladronkafest je největší volnočasový festival ve střední Evropě, jehož cílem je představit a nabídnout mladým lidem možnosti kvalitního trávení volného času. Festival spojuje sport, kulturu, hudbu, umění, adrenalin, show a zábavu.

Hlavním rysem akce je možnost návštěvníků zapojit se do všech aktivit a vyzkoušet si tak na vlastní kůži nejrůznější sporty, kreativní workshopy, zúčastnit se prezentací zajímavých organizací a zasoutěžit si o ceny.

Celý festival doprovází kulturně zábavný program složený z koncertů, vystoupení Djs, breakdancu, exhibicí extrémních sportů a dalších aktivit. Z programu se můžete mimo jiné těšit na ukázky stepu, tance, frisbee, americký fotbal, parkour, lacrosse, rugby, skate, taekwondo, aikido, koloběžky, bmx překážky, gymnastiku, box, streetdance, fotbal, volejbal, florbal, lukostřelbu a horolezectví.

Po hudební stránce vystoupí sedmičlenná skupina Navigators, LUS3, Marimba Live Drums a pět studentských kapel, které postoupí z proběhlého hlasování.

Již 11. ročník se bude konat 15. září 2012, a to zcela zdarma v parku Ladronka (městská část Praha 6).

Pro představu, co pro vás organizátoři chystají, zhlédněte video z loňského ročníku.

 

 

Zdroj: Ladronkafest.cz, YouTube.comKomentáře