UPCE: přípravný kurz z matematiky nejen pro studenty přijaté na FES

Ostatní |

Čeká vás od září studium na Univerzitě Pardubice a máte obavy z matematiky? Díky přípravnému kurzu se můžete připravit již v předstihu.
Univerzita Pardubice připravila pro nejen pro přijaté studenty Fakulty ekonomicko-správní přípravný kurz z matematiky. Zkušenosti totiž říkají, že jedním z hlavních důvodů neúspěchu při studiu vysokoškolské matematiky je neznalost matematiky středoškolské.

Vzhledem k faktu, že během semestru není dostatek času na opakování středoškolských znalostí, rozhodla se škola nabídnout studentům zpoplatněný kurz, jehož cílem je lepší připravenost uchazečů na absolvování předmětů Matematika I v zimním a Matematika II v letním semestru prvního ročníku.

V kurzu si tak můžete upevnit a doplnit chybějící znalosti, přičemž výuka je zaměřena zejména na ty části středoškolské matematiky, které jsou nezbytnou podmínkou pro studium matematiky vysokoškolské.

Vybrat si tak můžete celkem z pěti termínů (1. září, 8. září, 15. září, 22. září), které se konají vždy v sobotu od 9:00 v rozsahu 7 vyučovacích hodin. Cena kurzu je stanovena na 2 900 korun a přihlásit se můžete nejpozději do 29. srpna 2012. Detailní informace o platbě spolu a místu konání naleznete na webových stránkách UPCE.

 

Zdroj: UPCE.czKomentáře