Nejen slevy na letní festivaly díky studentské kartě ISIC

Akce a mimoškolní aktivity |

Mezinárodně uznávaný průkaz studenta ISIC již není výsadou vysokoškoláků, ale rozšířil se i do řad středoškolských studentů. Jaké benefity vám spolu s nadcházejícími letními festivaly karta přináší?
Co je vůbec ISIC?

Průkaz ISIC vydává organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO a jde o jediný celosvětově uznávaný doklad, který prokazuje status studenta. V současnosti jej mohou využívat studenti středních, vysokých a vyšších odborných škol nebo vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů. Uplatnit jej můžete na více než 42 000 slev ve 124 zemích světa. Obstarat si jej můžete v prodejní síti po celé ČR, přes internet nebo nejčastěji prostřednictvím školy – zejména na vysokých školách dnes průkaz plní více funkcí jako například karta pro platby v menzách, pro přístup do knihoven, na koleje apod. Nově si průkaz mohou zařídit i žáci základních škol ve formě průkazu ISIC Scholar. Další výhodou průkazu je neomezený věk, kdy může být ISIC vystaven i studentovi staršímu 26 let, pokud je zapsán k denní formě studia.

Jaké výhody přináší?

K hlavním benefitům, které můžete využívat po celý rok, patří slevy do restaurací, kaváren, na knihy, výpočetní techniku spolu s příslušenstvím, služby, oblečení, ubytování, cestovní zájezdy, cestovní pojištění a spousty dalších. Přesný výčet spolu s místem uplatnění naleznete na webových stránkách ISIC.CZ.

Mezi nejzajímavější slevy zařazujeme nadcházející letní festivaly. Společnost GTS Alive, která průkaz ISIC vydává, připravila ve spolupráci se společností Eventim CZ nabídku nejlevnějších vstupenek na letní festivaly, koncerty a další kulturní události. S průkazem ISIC tak můžete získat slevu na lístek v rozsahu 10 až 50 %. Nabídka slev je velmi pestrá (např. Colours of Ostrava, Sázavafest, Trutnov Open Air festival, Masters of Rock, Vizovické Trnkobraní, Okoř se šťávou a mnoho dalších), takže si na své přijdou příznivci různých žánrů. Celý seznam si můžete prohlédnout na festivalové mapě.

 

Zdroj: isic.czKomentáře