VŠPJ nabízí jazykové kurzy nejen pro nastupující prváky

Aktuality |

Vysoká škola polytechnická Jihlava připravila Gramatické semináře pro zlepšení jazykových dovedností nastupujících studentů. Ještě stále máte možnost se k nim přihlásit.
Vysoká škola polytechnická Jihlava vypsala pro nově přijaté studenty jazykové kurzy. Vybrat si můžete jak anglický, tak německý gramatický seminář. Pro zájemce zejména z řad nově nastupujících studentů je tak připraveno 32 vyučovacích hodin v ceně 1 800 korun.

Přihlásit se můžete až do 24. srpna 2012. Samotný kurz bude zahájen 7. září 2012 a potrvá až do 29. září 2012 ve formě čtyřhodinových bloků každé páteční odpoledne a sobotní dopoledne.

Hlavním cílem je připravit přicházející studenty na požadovanou úroveň společného evropského referenčního rámce pro jazyky (B2/B1 pro první jazyk a A2/B1 pro druhý jazyk). Škola tak chce předejít potížím, jež studenti s odborným jazykem během studia mívají.

Seminář je určen především pro začátečníky, ale i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v základních gramatických strukturách příslušného jazyka. Lektoři seznámí studenty v průběhu semináře se základy gramatiky příslušného jazyka, vysvětlí všechny gramatické jevy a následně je procvičí.

VŠPJ také od března 2012 nabízí zkouškové centrum British Council, díky kterému mohou studenti absolvovat přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným jazykovým certifikátům FCE či CAE.

Pro více informací spolu s detaily přihlášky a placení navštivte webové stránky školy.

 

Zdroj: VŠPJKomentáře