Soutěž MissMaturita.cz 2012 zná vítěze letošního ročníku

Akce a mimoškolní aktivity |

V soutěži MissMaturita.cz 2012 zvítězila studentka gymnázia Nikola Krátká, která se tak stala 4. Miss Maturita v pořadí. Titul Mr. Maturant 2012 získal gymnazista Aleš Routa.
Internetová soutěž se konala od září do konce března a zúčastnilo se jí 223 dívek. Celkem udělili návštěvníci deseti finalistkám přes 21 tisíc hlasů. Raritou soutěže je kategorie pro nejhezčího maturanta. O titul Mr. Maturant se letos ucházelo 26 soutěžících.

Pro finalisty pořadatel soutěže, nakladatelství a vzdělávací agentura Amos, připravil zajímavé ceny. Mimo jiné i čtrnáctidenní jazykový pobyt včetně letenky, studium angličtiny, nafocení profesionálního fototestu, chytré telefony, značkovou kosmetiku a spoustu dalších výher. O hlavní cenu v podobě jazykového pobytu musela vítězka soutěžit v doplňující hlasovací soutěži na Facebooku partnera soutěže.

Soutěž je pořádána pouze přes internet bez castingů, disciplín nebo předvádění. Hlavní slovo tedy mají komunikační zdatnost soutěžících a jejich schopnost přesvědčit okolí pro podporu v hlasování.

5. ročník soutěže začne 5. září 2012, ale přihlašovat se můžete již od 1. září. Soutěž potrvá do konce března. Následně budou vyhlášeni nejkrásnější maturantka a maturant roku 2013.

Pro více informací navštivte pořadatelský web.

Zdroj: MissMaturita.czKomentáře