Přihlašování na letošní Technology Cup vrcholí

Akce a mimoškolní aktivity |

Studenti a doktorandi z českých univerzit mají několik posledních týdnů na to, aby se přihlásili na letošní ročník soutěže Technology Cup.
Studenti mohou v Technology Cupu předvést své schopnosti, případně i vyhrát některou z peněžních nebo věcných odměn. Ty přinášejí partneři a organizátoři, mezi něž patří například společnosti ETA nebo Saab. V letošním ročníku bude rozdáno přes 150 různých cen, z nichž tou hlavní je podpora, služby a finanční příspěvek pro výherce v hodnotě 150, respektive 100 tisíc korun.

Technology Cupu se aktivně účastní například studenti Českého vysokého učení technického v Praze, Vysokého učení technického v Brně i brněnské Masarykovy univerzity. Jestliže se chcete soutěže zúčastnit se svým projektem a nestudujete žádnou z výše uvedených škol, nevadí – na studované škole nezáleží.

Loni soutěž vyhrál Tomáš Svoboda z VUT v Brně s rentgenovým a CT přístrojem pro defektoskopii SCIOX 2.0, který následně úspěšně představil na prestižním Mezinárodním veletrhu vědy a inženýrství v americkém Los Angeles.

Přihlášku do soutěže i pravidla a další informace získáte zde.Komentáře