Být studentem se vyplatí – tipy na nejlevnější vstupenky

Akce, služby, aktivity |

Studenti, kteří jsou držiteli karty ISIC, si už od poloviny prosince mohou na studentském portálu www.isicpoint.cz zakoupit vstupenky na koncerty a festivaly s až 50procentní slevou.
Společnost Eventim CZ portál otevřela ve spolupráci s GTS ALIVE. ISICpoint je v podstatě internetovým obchodem se vstupenkami na jakékoliv kulturní akce – kromě různých hudebních koncertů a festivalů třeba i do divadla nebo na plesy. Tento portál významně usnadňuje studentům shánění lístků v předprodeji.

Pokud chcete jako student využít slev, pohybujících se od 10 do 50 procent, musíte při zakoupení vstupenky zadat číslo svojí ISIC karty, které slouží jako promo kód a funguje jako ochrana proti zneužití systému. Z tohoto důvodu je možné prostřednictvím jednoho účtu zakoupit pouze jednu zlevněnou vstupenku na konkrétní akci.

Kromě slev na vstupenky naleznete na portálu ISICpoint i další služby, jako je eshop s oblečením, sportovními potřebami, software a jiným zbožím se speciálními cenami pro držitele karet ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE.Komentáře