International Student Club při ČVUT pořádá International Day

Akce a mimoškolní aktivity |

9. května 2012 pořádá International student club akci International Day. Kdy a kde akce probíhá a na co se můžete těšit?
Mezinárodní studentská organizace International Student Club při  Českém vysokém učení technickém v Praze pořádá ve spolupráci s Erasmus Student Club při Vysoké škole chemicko-technologické v Praze 9. května 2012 akci International Day. Jejím cílem jen mimo jiné prezentace odlišných kultur a tradic samotnými studenty ČVUT a VŠCHT.

Michaela Bálková, studentka ČVUT a jedna z organizátorů akce, uvádí: „Cílem naší prezentace je předat zájemcům řadu užitečných informací o studiu v zahraničí, dát jim příležitost poznat cizí kultury, předat informace o možnostech studia na ČVUT, nabídnout spoustu zábavy a také odbourat jakékoli obavy z komunikace s cizinci a ze studia v zahraničí.“

Prezentace se zúčastní  instituce Dům zahraničních služeb, Národní agentura pro evropské vzdělávací programy a oddělení zahraničních styků ČVUT. Před knihovnou budou také stánky reprezentující různé národnosti ze všech koutů světa, v nichž budete moct ochutnat tradiční pokrmy, nápoje, získat informace o kultuře i o kvalitě tamních univerzit.

Celý program doplní živá hudební i taneční vystoupení, workshopy, interaktivní ukázky vědeckých aktivit a prací studentů ČVUT a VŠCHT, pohybové a vědomostní soutěže.

Akce se koná od 9 do 16 hodin před Národní technickou knihovnou v Praze a vstup je zdarma. Více informací naleznete na webových stránkách International Day.

 

Zdroj: ISC při ČVUTKomentáře